Dodaj firmę do Franki Web


Baza firm Franki Web - glob
FrankiWeb to katalog firm. Dołącz do nas już dziś aby zyskać nowych klientów.
Bezpłatny katalog firm Franki Web - Polityka plików „cookies”!
PC-GROUP S.C.


PC-GROUP S.C.


Adres:

Paderewskiego 22/9
25-004 Kielce


Adres strony:
http://www.pc-group.pl


Słowa kluczowe:
sieci LAN, oprogramowanie, naprawa komputerów, hosting, komputery, pozycjonowanie, strony www,

Data dodania:
2013-09-03

Opis

Firma PC-GROUP S.C. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działająca na rynku od 2011 roku. Mimo tego, iż na rynku istniejemy dość krótko, dzięki profesjonalnemu świadczeniu usług informatycznych zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji z regionu województwa świętokrzyskiego oraz całego kraju.
Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb informatycznych jak największej ilości firm działających zarówno w kraju jak i zagranicą, poprzez dostarczanie i wdrażanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Wśród nas są specjaliści posiadający certyfikaty z wybranych specjalizacji, inżynierowie informatyki, oraz osoby z bogatym doświadczeniem w branży IT. Dzięki nim łącząc wiedzę, doświadczenie, profesjonalne podejście do klienta oraz wysokie standardy etyki zawodowej jesteśmy w stanie osiągnąć nasz główny - satysfakcję i zadowolenie każdego Klienta.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z należytą starannością celem wykonania pracy na najwyższym poziomie.

Firma PC-GROUP świadczy usługi w zakresie tworzenia stron www oraz oprogramowania, hostingu, projektowania i budowy sieci telekomunikacyjnych, serwisu i naprawy sprzętu komputerowego. 

 


Powrót do listy