Dodaj firmę do Franki Web


Baza firm Franki Web - glob
FrankiWeb to katalog firm. Dołącz do nas już dziś aby zyskać nowych klientów.
Bezpłatny katalog firm Franki Web - Polityka plików „cookies”!
Ingrado


Ingrado


Adres:

Taśmowa 1
02-677 Warszawa


Adres strony:
http://ingrado.pl


Słowa kluczowe:
przewody grzewcze, zamki, zawiasy do drzwi chłodniczych, części do sprężarek

Data dodania:
2012-08-08

Opis

 Firma INGRADO powstała w 2005 roku. Naszym celem było i jest zapewnić jak najlepszą obsługę klientom. Mieliśmy i mamy przyjemność dostarczać polskim firmom produkującym drzwi chłodnicze różne komponenty i elementy służące do ich budowy. Początkowo nasza oferta obejmowała głównie akcesoria i okucia do drzwi chłodniczych, lecz wraz ze wzrostem potrzeb naszych klientów stopniowo poszerzaliśmy nasze usługi. Do początkowo oferowanych zamków, zawiasów, uszczelek, pochwytów, odpychaczy, dźwigni, rolek, profili, elementów systemów jezdnych oraz automatyki do drzwi przesuwnych dołączyły przewody grzewcze. Element nieodzowny w każdych drzwiach mroźniczych. Nawiązaliśmy tutaj współpracę z włoską firmą CALORFLEX, która do dnia dzisiejszego dostarcza nam kable grzewcze i której produkty pozwoliły nam na zdobycie nowych grup klientów. Ponieważ firma Calorflex specjalizuje się w produkcji przewodów grzewczych w izolacji silikonowej, dlatego ich produkty okazały się być celną odpowiedzią na potrzeby producentów mebli chłodniczych. Dzisiaj do grona naszych klientów dołączyły także najbardziej liczące się hurtownie chłodnicze, które zaopatrują liczne firmy instalatorskie we wszystkie produkty konieczne do wykonania instalacji chłodniczych.

Innym ważnym momentem w historii naszej firmy było spotkanie na targach Polagra w 2005 roku z hiszpańską firmą RALCO. Tak się zdarzyło, że nasze stoisko było naprzeciw Hiszpanów. Po paru dniach rozmów stwierdziliśmy, że ich oferta części zamiennych do sprężarek chłodniczych takich firm jak: Bitzer, Copeland, Carrier, Thermoking, Trane, Refcomp, York, Sabroe, Gram, Grasso jest bardzo ciekawa. Rozpoczęliśmy współpracę, która trwa do dzisiaj. Dzięki bogatej ofercie, wysokiej jakości podzespołów oraz bardzo krótkim terminom realizacji udało nam się zdobyć wielu klientów na rynku polskim.
W naszych działaniach staramy się także docierać do firm wykonawczych, budujących komory chłodnicze. Przekonaliśmy się, że wiele takich firm zdecydowało się na produkcję drzwi chłodniczych. Zawsze staraliśmy się służyć im swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz zestawów montażowych do drzwi chłodniczych poszerzyliśmy naszą ofertę o zawory dekompresyjne, regały i cokoły oraz profile sanitarne.


Powrót do listy